Akce 2012

Sdílet
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
26.5. - Dětský den v Čerčanech u Benešova
Akce 2012

Lidi: Fanda Měkota, Štěpánka Měkotová, Karolínka Měkotová, Honza Šobor, Péťa Hanuš, Martin Hanuš, Zuzana Pecháčková, Honza Čmuda, Káťa Švihovská, Kubeš a Bobeš, Denis, Tejča Demovičová, Jana Jelenová

Koně: Lipi, Happy, Sančos

Krásný víkend začal už pátečním příjezdem, kdy jsme se všichni sešli, ubytovali koníky, připravili plac a hledali si spaní na zámečku. V sobotu dopoledne začal dětský den. Bylo krásné počasí, takže se na vystoupení přišlo podívat hodně rodičů se svými dětmi. Kromě ukázky drezury a drezury v dámském sedle se představili i šermíři, kteří si na dětský den jen "odkočili" mezi dvěma dalšími vystoupeními. V dopoledním programu vystoupila i Štěpánka s Karolínkou a Happy coby indiánky a jejich práce ze země. Ve dvě hodiny začalo odpolední show na velké aréně, kde jsme si pro diváky připravili rytířský turnaj. V klasickém rozdělení rolí se představil Šubi coby opilý rytíř, Fanda zlý rytíř, Péťa jako tupý rytíř a Martin teplý rytíř. Mezi nimi excelovala Štěpánka, která svou totožnost skrývala až do poslední chvíle turnaje. Po skončení turnaje ještě odjeli někteří na ohňovou show do Kralovic.

Večer jsme si příjemně užili, zpestřili jsme si program pantomimickým předvedením Měsíčníka, Větrníka a Slunečníka, Třema čuníkama, Třema veteránama a nezapomenutelným ztvárněním Šubiho jakožto Chucka Norrise (kterého nikdo nepoznal...). Ukončením scénky Bylo nás pět jsme se odebrali do svých "postelí", které někdo sdílel sám se sebou, někdo s hodným duchem zámku a někdo s duchem ve své hlavě. :)